INVESCO

resources/f/klienti/181/logo/Invesco_Global_Logo_Blue_Pos_RGB.jpg

https://www.invesco.com/corporate

Invesco Asset Management Deutschland GmbH, Invesco Asset Management Österreich - pobočka pobočky Invesco Asset Management Deutschland GmbH- jsou součástí Invesco Ltd., společnosti pro správu aktiv se spravovanými aktivy v hodnotě více než 1 593 miliard USD (k 31. říjnu 2021).

V případě jakýchkoli dotazů nebo potřeby dalších informací se obraťte na společnost Invesco Asset Management Deutschland GmbH, Valentin Jakubow, telefon +49 69 29807-311.

Obsažené informace nepředstavují investiční doporučení ani jiné poradenství.

Prognózy a výhledy trhu uvedené v tomto materiálu jsou subjektivní odhady a předpoklady vedení fondu nebo jeho zástupců. Mohou se kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Nelze zaručit, že se prognózy uskuteční podle předpokladů.

Vydavatelem těchto informací v České republice je společnost Invesco Asset Management Deutschland GmbH, An der Welle 5, D-60322 Frankfurt nad Mohanem.

Tlačové správy

Publikované dňa: 18. 10. 2024 9:30 INVESCO

Rizika spojená se změnou klimatu mají dopad na naši společnost, narušují potravinovou bezpečnost, infrastrukturu, vodní systémy a pobřežní oblasti. Zvyšování hladiny moří, rozsáhlé požáry a narušení dodavatelských řetězců vyvolané prudšími a častějšími projevy nepříznivého počasí jsou jen některé příklady těchto rizik.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 14. 10. 2024 11:19 INVESCO

Třetí čtvrtletí bylo poměrně významné pro trhy i ekonomiky. Ve většině vyspělých ekonomik pokračovala dezinflace, hlavní západní centrální banky přijaly uvolňování v širší míře a akcie v mnoha regionech zažily silné čtvrtletí. Co se může stát dál, když vstupujeme do čtvrtého čtvrtletí? Zde je 10 věcí, které je třeba sledovat:

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 3. 10. 2024 14:06 INVESCO

Celkový pohled na globální ekonomiku

Komentář Kristiny Hooper, vedoucí stratéžky pro globální trhy, Invesco Ltd.

Analytici mohou být často krátkozrací. Pokud se totiž příliš soustředíme pouze na jednu nebo dvě datové řady, může se stát, že pro stromy neuvidíme les. Proto si myslím, že má smysl udělat krok zpět a podívat se i na celosvětovou ekonomiku optikou některých důležitých témat. Mezi ně patří především: normalizace americké ekonomiky, rozdílné spotřebitelské nálady v Evropě a Velké Británii, uvolněná měnová politika v hlavních západních ekonomikách a povzbuzující stimuly v Číně.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 25. 9. 2024 10:03 INVESCO

• Po nedávném růstu cen aktiv a navzdory snížení sazeb centrální banky očekáváme nižší výnosy než dříve a snažíme se méně riskovat u alokace kvůli globálním ekonomickým obavám. • Ačkoli volby v USA a geopolitické události by mohly přinést krátkodobou volatilitu, očekáváme, že bude krátkodobá. • V rámci našeho modelu zvyšujeme alokace do státních dluhopisů a dluhopisů investičního stupně (obojí na Overweight) a snižujeme alokace prostředků do nemovitostí a komodit (obojí na Neutral).

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 20. 9. 2024 13:15 INVESCO

Ve výzkumu z roku 2019 o zavádění technologií jsme v Invescu zjistili, že státy si často myslí, že jsou pozadu za ostatními institucemi, která vlastní aktiva, co se týče zavádění technologií v jejich vlastních organizacích. Zajímavé je, že to často kontrastovalo s jejich investicemi do technologií. Mnoho fondů tento sektor upřednostňuje a uvědomuje si jeho potenciál pro atraktivní výnosy.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti