OBCHODNÍ CENTRUM QUADRIO

resources/f/klienti/104/logo/Quadrio_LogoGold_vertikal.jpg

http://www.quadrio.cz

Multifunkční komplex Quadrio se nachází nad stanicí metra Národní třída. Prosklená budova s pozoruhodnou architekturou nabízí obchodní prostory o rozloze 8 500 m2, kanceláře o celkové velikosti 16 400 m2 a 250 parkovacích míst. Čtyřpatrová nákupní galerie s více než šedesáti obchody se stala oblíbeným místem v samém centru Prahy, kde lidé tráví čas při obědech, pracovních schůzkách i každodenních nákupech. Součástí OC Quadrio je i venkovní prostranství s pohyblivou skulpturou od umělce Davida Černého, která představuje hlavu významného spisovatele Franze Kafky.

 

 

Tlačové správy

Publikované dňa: 22. 8. 2016 11:05 OBCHODNÍ CENTRUM QUADRIO

V úterý 23. srpna od 12:30 hodin proběhne v OC Quadrio autogramiáda medailistů z Letních olympijských her v Rio de Janeiru. Do Fan Zone Českého olympijského týmu v prvním patře si pro podpis a fotografii mohou přijít všichni fanoušci.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 4. 8. 2016 10:15 OBCHODNÍ CENTRUM QUADRIO

Uklidnit své tělo a mysl můžete nově na velmi neobvyklém místě. Na terase Obchodního centra Quadrio na Národní třídě se můžete každé pondělí a středu zdarma připojit k lekci jógy. Cvičení pod vedením zkušené lektorky Dáši Gebauerové probíhá za příznivého počasí vždy od 7:30 do 8:30 hodin.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 12. 7. 2016 15:30 OBCHODNÍ CENTRUM QUADRIO

Od středy 13. července se ve Fan Zone Českého olympijského týmu v OC Quadrio začnou scházet čeští olympionici a fasovat oficiální oblečení pro Letní olympijské hry. Jde o jedinečnou a možná i poslední příležitost pro všechny fanoušky setkat se se svými idoly ještě před jejich odletem. První kolekci si ve středu v 9 hodin vyzvedne šéf české výpravy Martin Doktor a aktuální mistr Evropy v moderním pětiboji Jan Kuf.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 30. 6. 2016 10:40 OBCHODNÍ CENTRUM QUADRIO

Ve čtvrtek 23. června se ve Fan Zone Českého olympijského týmu v OC Quadrio, uskutečnil křest životopisného díla Dana a Emil Zátopkovi – Náš život pod pěti kruhy. Knihu pokřtila sama autorka Dana Zátopková společně s dalšími legendárními olympioniky.

Zobraziť celú správu
Publikované dňa: 20. 6. 2016 12:40 OBCHODNÍ CENTRUM QUADRIO

Ve čtvrtek 23. června se v OC Quadrio na Národní třídě v Praze uskuteční autogramiáda životopisného díla Dana a Emil Zátopkovi – Náš život pod pěti kruhy. Ve Fan Zone Českého olympijského týmu, která se nachází v prvním patře, se mohou zájemci od 15 hodin setkat s Danou Zátopkovou, legendární olympijskou vítězkou v hodu oštěpem z roku 1952. Přítomni budou i další olympijští vítězové a významné osobnosti československého sportu.

Zobraziť celú správu
Súčasní klienti
Referenční klienti