Clément de Lageneste působí ve skupině Bouygues od roku 2006. První čtyři roky strávil v Paříži, kde měl na starosti identifikaci a rozvoj nových obchodních příležitostí se zaměřením na kancelářské nemovitosti. Od roku 2010 je součástí týmu Linkcity, nejdříve ve Francii a později v České republice. Téměř osm let byl jako Property Development Manager zodpovědný za vyhledávání, akvizici a realizaci nových multifunkčních projektů především v regionu Normandie. Následně v únoru 2018 posílil pobočku Linkcity se sídlem v Praze.

Clément de Lageneste je absolventem EM Lyon Business school. Hovoří francouzsky a anglicky. Mezi jeho záliby patří renovování historických automobilů a v současnosti také bližší poznávání Prahy a České republiky.

www.linkcity.cz

Linkcity Czech Republic a. s. je členem stavebního koncernu VCES a mezinárodní developerské sítě Linkcity, která patří do skupiny Bouygues [čti Bujk]. Linkcity se zaměřuje na projektování, výstavbu, financování a údržbu komerčních nemovitostí v 9 zemích západní a střední Evropy včetně České republiky a Slovenska. Využívá přitom pevného zázemí globální společnosti, které kombinuje s výbornou znalostí lokálních trhů. V oblasti rezidenční výstavby v České republice dosud realizovala více než 1 000 nových bytů v projektech, jako je například Rezidence Chrudimpark, Oáza Michle, Top House Wellnerova v Olomouci nebo Bytový dům Harfa v Praze. V loňském roce společnost rozšířila své developerské aktivity o průmyslové a logistické nemovitosti. Pod značkou LiNK Logistic Industry již dokončila logistický areál LiNK Hradec Králové. V nejbližších letech chystá dalších více než 200 000 m2 průmyslových a logistických nemovitostí v České republice a na Slovensku. Ty vzniknou v blízkosti velkých měst s využitím inovativních nástrojů a moderních řešení v souladu se současným trendem automatizace a udržitelné výstavby.

Aktuality ze světa Linkcity Czech Republic naleznete na sociální síti LinkedIn.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Denisa Kolaříková

Account Manager
Gsm: +420 731 613 606
email: denisa.kolarikova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Kamila Čadková
Account Director
Gsm: +420 731 613 609
email: kamila.cadkova@crestcom.cz
www.crestcom.cz